II NIEDZIELA WIELKANOCNA
7 kwietnia 2024

1. Dzisiaj po Mszy o 12.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. O 18.00 Msza w intencji członków KŻR rodziców modlących się za dzieci oraz w intencji tych dzieci, a po niej spotkanie.
  2. W poniedziałek 08.04 będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Została ona przeniesiona ze względu na pierwszeństwo liturgiczne dni Wielkiego Tygodnia. Msze święte o 7.00 i 18.00.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej komunii św. we wtorek 09 kwietnia o 19.00 w kościele.
  4. Spotkanie parafialnego Koła Charytatywnego w czwartek 11.04 o 19.00 na plebanii.
  5. Spotkanie asysty kościelnej dorosłych i nadzwyczajnych szafarzy eucharystii w przyszłą niedzielę po Mszy o 12.00.
  6. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do rocznicy I-ej komunii św. we wtorek 16 kwietnia o 19.00 w dolnym kościele.
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej Zenon Kanecki, Zbigniew Gruszczyński, Jerzy Ostrowski i Mateusz Labocha