IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
21 kwietnia 2024

1. W środę 24.04 będziemy obchodzić Uroczystość tytułu naszego kościoła, wspomnienie św. Jerzego męczennika. Jest to dzień naszego odpustu parafialnego. Msze święte o godz. 7.00 i 18.00. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Jerzego męczennika.
    W tym dniu za nawiedzenie kościoła i odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga, można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami, czyli spowiedź sakramentalna, przyjęcie komunii św. i modlitwie w intencji papieskiej, którą w kwietniu jest modlitwa o poszanowanie godności kobiety.
  2. Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka w maju oraz osób mających zostać rodzicami chrzestnymi we wtorek 30.04 o godzinie 19.00 w dolnym kościele.
  3. Spowiedź dla rodziców i dzieci, które będą obchodziły rocznicę I -ej komunii św., w piątek o 18.45.
  4. Za tydzień na mszy o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii będą przeżywały uroczystość rocznicy I-ej komunii świętej.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę 28 kwietnia o 19.00 w kościele.
  6. Młodzież zapraszamy na Spotkanie Młodych „Lednica”. Wyjazd w sobotę 1 czerwca rano, powrót następnego dnia rano. Koszt 100 zł, zapisy w zakrystii.
  7. W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
    • Paweł Jażdżyk, kawaler z par. św. Klemensa w Nadarzynie, i Alicja Skowrońska, panna z par. tut.
    Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.