V NIEDZIELA WIELKANOCNA
28 kwietnia 2024

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dzisiaj o 19.00 w kościele.
  2. Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka w maju oraz osób mających
    zostać rodzicami chrzestnymi we wtorek 30.04 o godzinie 19.00 w dolnym kościele.
  3. Od środy 01 .05 nabożeństwa majowe odprawiane będą w dni powszednie po mszy św.
    wieczornej, a w niedziele i o godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu przypada:
    – pierwszy czwartek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 15.00 i 18.00 (w int. powołań
    kapłańskich i zakonnych z naszej parafii oraz w intencji Ojczyzny). Adoracja Najśw.
    Sakramentu po mszy św. o 15.00 do mszy św. wieczornej
    – pierwszy piątek miesiąca. W tym dniu przypada Uroczystość NMP Królowej Polski.
    Msze Święte o godz. 07.00, 09.00, 11.00 i 18.00. Spowiedź podczas każdej mszy św.
    Nabożeństwa majowe o godz. 17.30.Po mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja
    Najśw. Sakramentu do godz. 21.00.
    Wizyta u chorych w tym miesiącu w sobotę od godz. 09.00.
    – pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w int. wynagradzającej Sercu Maryi za grzechy
    nasze i całego świata o godz. 7.00. Po mszy św. różaniec.
    Kancelaria w sobotę będzie czynna do godz. 9.00
    – Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Msza św. w intencji KŻR modlących się za
    dzieci o godz. 18.00. Po mszy spotkanie KŻR.
  5. Od 01.05 można będzie zamawiać intencje mszy św. na wrzesień.
  6. Planujemy wyjazd dla młodzieży na Spotkanie Młodych „Lednica”. Wyjazd w sobotę 1
    czerwca rano, powrót następnego dnia rano. Koszt 100 zł, zapisy w zakrystii.
  7. Organizowana jest pielgrzymka do Lichenia, na nocne czuwanie, szczegóły na tablicy
    ogłoszeń.
  8. W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
    – Paweł Jażdżyk, kawaler z par. św. Klemensa w Nadarzynie, i Alicja Skowrońska, panna
    z par. tut.
    Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony
    jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.