- Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są od poniedziałku do soboty po mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.30.
- W czasie wakacji od niedzieli 28.06 do końca sierpnia w niedziele będzie obowiązywał wakacyjny porządek mszy św. Msze niedzielne będą o godz. 7.00, 09.00, 11.00 i 18.00.
Kancelaria będzie czynna we wtorki od godziny 08.00 do 10.00 i środy od godziny 16.00 do 17.30. W sprawach związanych z pogrzebem poza godzinami pracy kancelarii prosimy kontaktować się telefonicznie. Numer telefonu znajduje się na stronie internetowej. - We wtorek przypada 21 r. konsekracji biskupiej ordynariusza naszej diecezji, bp. Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy o nim w tym dniu w naszej modlitwie.
- Zbiórka dla ministrantów młodszych i kandydatów we wtorek o godz. 19.00.
- W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
- Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek 26 czerwca o godz. 8.00.
- Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka w lipcu i sierpniu oraz osób mających zostać rodzicami chrzestnymi w piątek 26.06 o godzinie 19.00 w dolnym kościele. Kolejna konferencja będzie w ostatni piątek sierpnia.
- Po mszy św. zbiórka ofiar do puszek na wsparcie parafii św. Augustyna w Sierra Leone, którą opiekują się księża z naszej diecezji.
- W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
- Marcin Maliszewski, kawaler i Joanna Nasiłowska, panna, oboje z par. tut.
- Michał Wróbel, kawaler i Helena Radziemska, panna, oboje z par. tut.
Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.
Zachęcamy do lektury prasy katolickiej
